Chwila dla Pupila

Salon Chwila dla Pupila

O nas

Salon Chwila dla Pupila to wyjątkowe miejsce, gdzie w miłej  atmosferze i nowoczesnym wnętrzu profesjonalnie zadbam o Państwa czworonożnych przyjaciół. Nazywam się Jolanta Lech i od zawsze uwielbiam pieski, wszystkie, te z dzieciństwa i te dzisiejsze.

Ukończyłam więc profesjonalny kurs strzyżenia, trymowania i pielęgnacji psów w renomowanej Szkole Groomingu Ewy Grabowskiej w Łodzi i kurs behawioryzmu psów dla groomerów aby zajmować się właśnie pieskami. Zdobyłam również wszechstronną praktykę. W przestronnym i atrakcyjnym wnętrzu zadbam o to, aby Państwa pupil podczas zabiegów czuł się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Udzielę Państwu wszelkich informacji, w jaki sposób będzie przebiegała wizyta Państwa psa  oraz jakie zabiegi zostaną zastosowane. Zawsze staram się sprostać wymaganiom klientów i świadczyć usługi  najwyższej jakości w moim salonie groomerskim. Wszystkie czynności i zabiegi pielęgnacyjne dla psów  wykonywane są w miłej atmosferze, nie używam absolutnie żadnych środków uspokajających.

Dla piesków zestresowanych mam odpowiednią  muzykoterapię podczas pielęgnacji, co według najnowszych badań naukowych, pomaga im się skutecznie zrelaksować. Używany przeze mnie sprzęt renomowanych firm oraz najlepsze z dostępnych kosmetyki i środki pielęgnacyjne gwarantują uzyskanie wspaniałych efektów. Dużą wagę przykładam również do higieny pracy, dlatego po każdym Kliencie sprzęt i narzędzia groomerskie są sterylizowane. 

Zwierzęta to nasza pasja i staramy się to pokazywać w naszej codziennej pracy!

Nasza idea “Przyjaznego Groomingu” to Groomer i Asystent Groomera, profesjonaliści i pasjonaci kochający pieski i swoją pracę. Komfort piesków i jakość usług to dla nas sprawa kluczowa więc działamy bez nerwowego pośpiechu, w przyjaznej atmosferze aby pieski czuły się bezpiecznie a klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych dla Państwa pupila.

W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz kosmetykach renomowanych firm.

Jako prekursorzy, dla piesków zestresowanych stosujemy odpowiednią muzykoterapię dla zrelaksowania podczas zabiegów.

Nasz salon jest klimatyzowany i ogrzewany dzięki czemu twój pupil podczas wizyty będzie przebywał w komfortowych warunkach.

Strzyżemy według wzorców FCI.

Dopasowujemy się również do upodobań właściciela.

Nasi klienci to także psiaki wielorasowe.