Chwila dla Pupila

Salon Chwila dla Pupila

REGULAMIN SALONU PIELĘGNACJ PSÓW CHWILA DLA PUPILA

Termin wizyty należy zarezerwować online, telefonicznie, mailowo bądź osobiście w salonie. Godziny przyjęć dostosowywane są do możliwości czasowych Klientów.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie Państwo mogli dotrzeć na umówiony wcześniej zabieg pielęgnacyjny, poinformujcie nas o tym w możliwie jak najszybszym terminie.

Prosimy o punktualność w przyprowadzaniu Pupili do salonu, oraz ich odbieraniu po wykonanej usłudze.

Zabiegi wykonujemy czystym i wyczesanym zwierzakom, dlatego też strzyżemy psy po kąpieli w salonie lub w domu.

Znalezione pasożyty zostaną niezwłocznie usunięte, a piesek zostanie poddany zabiegowi dezynsekcyjnemu na koszt Właściciela. O każdej zmianie skórnej , która zostanie przez nas zauważona niezwłocznie poinformujemy.

Stanowiska naszej pracy oraz narzędzia, na których pracujemy po każdym zabiegu poddawane są dezynfekcji i sterylizacji.

Jeśli Twój Pupil jest bojaźliwy, nadmiernie aktywny, cierpi na jakąś chorobę czy jest w podeszłym wieku poinformuj nas o tym fakcie podczas umawiania na wizytę.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku, gdy zachowanie psa uniemożliwia bezpieczną pracę.

Jeśli Twój Pupil na coś choruje lub istnieją inne okoliczności mogące wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegu MUSISZ nas o tym poinformować. Nie ponosimy odpowiedzialności za pogorszenie się stanu zdrowia Psa, którego Właściciel zataił istnienie choroby.

Każdy Piesek przyprowadzony na zabieg pielęgnacyjny powinien posiadać ze sobą aktualne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Bezpośrednio przed wizytą w gabinecie prosimy nie karmić podopiecznych oraz zabrać czworonoga na spacer, żeby mógł załatwić swoje potrzeby.

Każdy zabieg pielęgnacyjny wykonywany u Naszego Pupila wymaga nawiązania z nimi współpracy, spokoju oraz skupienia, dlatego też wykonywany jest pod nieobecność Właściciela. Piesek zostaje wtedy pod opieką groomera, co w znacznym stopniu zmniejsza u Niego poziom stresu i skraca czas zabiegów. Dla Właścicieli, którzy muszą zostać w gabinecie pewien czas dysponujemy małą poczekalnią.

Piesek zostaje wydany wyłącznie osobie, która doprowadziła go do gabinetu lub osobie przez nią wskazanej.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi pielęgnacyjnej, jeżeli uznamy, że może ona szkodliwie wpłynąć na stan zdrowia Psa.

W salonie nie stosujemy żadnych środków uspokajających czy usypiających.

Jeśli Twój Pupil jest bojaźliwy, zestresowany, nadmiernie aktywny, poinformuj o tym a My zastosujemy muzykoterapię, dobierzemy odpowiednią muzykę do stanu Twojego Pieska aby był zrelaksowany podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Pozostawiając Psa pod naszą opieką, w pełni akceptujecie Państwo nasz regulamin.